✅ Využijte dopravu ZDARMA pro objednávky nad 2500 Kč!
Neohodnoceno

Wise Elk - Maják na ostrově Faros

970 cihliček

Skladem (> 5 ks)
Kód: 70323
Značka: WISE ELK
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: Známé stavby
Hmotnost: 2.3 kg
Rozměry stavebnice: 260 x 260 x 350 mm

Maják na ostrově Faru se v období starověku nacházel v Egyptě poblíž města Alexandrie. Pravděpodobně se jednalo o nejvyšší maják všech dob. Bohužel se z majáku nic nezachovalo, tudíž není možné jej rekonstruovat. Uvnitř majáku se nacházel chrám. Maják zcela zanikl kvůli poškození Caesarovými vojsky a také kvůli častým zemětřesením.

 

Začněte znovu

Naše stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavbu nové struktury.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a učí trpělivosti. Vytváříme každý kousek se standardy nejvyšší kvality. 

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky.Obarvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Používáme netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Perfektní dárek

Wiseelk stavebnice z mini cihliček je perfektním dárkem pro vaše děti od 5 let a je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!