Cihličková stavebnice RUINY PALÁCE

170 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem Ruiny paláce byla inspirována středověkem a unikátními stavbami typickými pro tuto dobu.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70651
Značka: WISE ELK
599 Kč –25 % 449 Kč
Kategorie: HISTORICKÉ STAVBY
Rozměry stavebnice: 145 x 205 x 165
Cihličková stavebnice RUINY PALÁCE (2)
Novinka
599 Kč –25 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Ruiny paláce

Zřícenina, neboli ruina je zbytek kdysi kompletní lidské stavby. Jde o zchátralý zbytek stavby, který byl poničen v důsledku válečných událostípřírodní katastrofy, nebo z jiného důvodu přestal být lidmi používán a udržován. Z důvodu povětrnostních vlivů postupně chátrá.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu