Cihličková stavebnice KOVÁRNA

150 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem kovárna byla inspirována středověkem a unikátními stavbami typickými pro tuto dobu.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70361
Značka: WISE ELK
649 Kč
Kategorie: HISTORICKÉ STAVBY
Hmotnost: 0.9 kg
Rozměry stavebnice: 220 x 140 x 94 mm
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Kovárna

Středověký kovář byl významný a vážený řemeslník. Tak tomu bylo už od starověku, kdy zpracovávání kovů bylo měřítkem vyspělosti civilizací. Kováře vždy provázel oheň, výheň, kovadlina a charakteristické kovové zvonivé klepání. Na venkově i ve městech bylo jeho hlavní činností okovávání koní a opravy všeho možného, co bylo kovové. Kovárna byla jedním z center společenského života, kde se scházela řada lidí. Bylo běžné, že kovář trhal zuby a jeho manželka byla kořenářka. Kovář oheň ovládal a byl považován i za černého šamana, který je spjat s představou podsvětí a pekla. V kovárně se s ohněm pracovalo denně a kovařina byla považována za tajemné řemeslo, obklopené mnoha kulty, mýty a pověrami. Kromě léčení do jeho kompetencí spadalo i dešťové kouzlo, přivolávání deště. 

TIP: K této stavebnici doporučujeme dokoupit některý z hradů z naší nabídky.

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu