Cihličková stavebnice ZÁMEK SAINT MIKLÓS

1220 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem zámek Saint Miklós byla inspirována skutečnou stavbou nacházející se na Ukrajině.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70149
Značka: WISE ELK
1 699 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Rozměry stavebnice: 325 x 205 x 170 mm
Cihličková stavebnice ZÁMEK SAINT MIKLÓS
Novinka
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Zámek Saint Miklós

Stavebnice Zámek Saint Miklós byla inspirována stejnojmennou skutečnou stavbou nacházející se ve vesnici Čenadijevo v Zakarpatské oblasti na Ukrajině. Saint Miklós, neboli Svatý Mikuláš přezdívaný "hrad lásky" vznikl ve 14. - 15. století. Toto románské feudální sídlo sloužilo jako úkryt pro povstaleckou armádu. Nyní je zpřístupněn veřejnosti  a můžete zde navštívit zámeckou galerii, muzejní expozice a další.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu