✅ Využijte dopravu ZDARMA pro objednávky nad 2500 Kč!

Wise Elk - Bílý dům

1900 cihliček  

Skladem (> 5 ks)
Kód: 70507
Značka: WISE ELK
1 899 Kč –11 % 1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Kategorie: Známé stavby
Hmotnost: 4 kg
Rozměry stavebnice: 360 x 365 x 150 mm
Wise Elk - Bílý dům
Novinka
1 899 Kč –11 %

Bílý dům je oficiálním sídlem prezidenta Spojených států amerických. Společně s prezidentem s ním zde bydlí i jeho rodina. Bílý dům se nachází ve městě Washington D.C. Dům byl vymalován na bílou barvu po Britsko-americké válce (druhá americká válka za nezávislost), kdy Britové dům zapálili.

 

Začněte znovu

Naše stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavbu nové struktury.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a učí trpělivosti. Vytváříme každý kousek se standardy nejvyšší kvality. 

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky.Obarvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Používáme netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Perfektní dárek

Wiseelk stavebnice z mini cihliček je perfektním dárkem pro vaše děti od 5 let a je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!