Cihličková stavebnice BÍLÝ DŮM

960 cihliček. 

Cihličková stavebnice Bílý dům byla inspirována stejnojmennou stavbou nacházející se ve Spojených státech amerických. 

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70507
Značka: WISE ELK
1 899 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 4 kg
Rozměry stavebnice: 360 x 365 x 150 mm
Wise Elk Bílý dům
Novinka Tip
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Bílý dům

Cihličková stavebnice Bílý dům byla inspirována stejnojmennou stavbou nacházející se ve Spojených státech amerických. Tato budova je oficiálním sídlem amerického prezidenta. Společně s prezidentem zde bydlí i jeho rodina. Bílý dům byl postaven v roce 1792 ve městě Washington D.C.. Dům byl vymalován na bílou barvu po Britsko-americké válce (druhá americká válka za nezávislost), kdy Britové dům zapálili. Bílý dům obsahuje i lékařskou a zubní ordinaci, televizní studio, solárium, vnitřní bazén a úkryt proti jaderným bombám. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu