Cihličková stavebnice KRÁLOVSKÝ HRAD

1150 cihliček.

Cihličková stavebnice královský hrad byla inspirována Ternopilským hradem, ze kterého se zrodilo město Ternopil na Ukrajině.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70767
Značka: WISE ELK
1 699 Kč –23 % 1 299 Kč
Kategorie: HRADY
Hmotnost: 2.8 kg
Rozměry stavebnice: 270 x 280 x 160 mm
Cihličková stavebnice KRÁLOVSKÝ HRAD
Novinka
1 699 Kč –23 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Královský hrad

Stavebnice královský hrad byla inspirována Ternopilským hradem, ze kterého se zrodilo město Ternopil na Ukrajině. Hrad byl postaven v 16. století na ochranu jižní hranice Polského království a Polsko-litevského společenství. Hrad vznikl jako sídlo polského šlechtice Jana Amora Tarnowského v roce 1540. Stavební práce probíhaly mezi lety 1540 až 1548 na bažinatém břehu řeky Seret. Na výstavbu dohlížel král Zikmund Starý. Hrad, kolem kterého se zrodilo moderní město, byl obehnán dřevěným plotem a hlubokým příkopem. Ten byl v roce 1548 připojen k zámeckému Ternopilskému rybníku.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu