Cihličková stavebnice OSMANSKÝ HRAD

1000 cihliček.

Cihličková stavebnice Osmanský hrad byla inspirována pevností Akkerman nacházející se ve městě Bilhorod-Dnistrovskyj ležícím na jižní Ukrajině.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70743
Značka: WISE ELK
1 699 Kč –20 % 1 349 Kč
Kategorie: HRADY
Hmotnost: 3.5 kg
Rozměry stavebnice: 250 x 245 x 175 mm
Cihličková stavebnice OSMANSKÝ HRAD
Novinka
1 699 Kč –20 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Osmanský hrad

Cihličková stavebnice Osmanský hrad byla inspirována pevností Akkerman nacházející se v Bilhorodě-Dnistrovském, nejstarším městě Ukrajiny a jednom z nejstarších na světě. Turecká tvrz Akkerman se nachází nedaleko města Oděsa. Jedná se o největší středověkou pevnost na Ukrajině. V 6. stol. před n. l. založili na tomto místě Řekové město Tyrás, ze kterého se stala hlavní obchodní tepna mezi Východem a Středomořím. Lodě z Alexandrie, Athén, Ródosu a Heráklionu sem přivážely olivový olej, víno, šperky a sklo na výměnu za sušené ryby, obilí, med, dobytek, ale i otroky. Pozůstatky Tyrásu jsou nyní v rekonstrukci, ale ruiny příbytků a ulic řeckého města jsou viditelné hned při vstupu do areálu. Pevnost Akkerman založili Janované mezi 13. až 15. stoletím na ploše devíti hektarů. Obvod pevnosti má 2,5 km a zdi jsou široké 1,5 až 5 metrů, místy dosahují výšky 15 metrů, až zakrývají výhled na ústí Dněpru. Pevnost má také svou vyhlídkovou věž a na vstupním nádvoří se nachází zachovalá ruina mešity.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu