Cihličková stavebnice FORT MATANZAS

1000 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem Fort Matanzas byla inspirována národní kulturní památkou Spojených státu, nacházející se na Floridě u řeky Matanzas.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70460
Značka: WISE ELK
1 499 Kč –6 % 1 398 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 2.9 kg
Rozměry stavebnice: 315 x 280 x 210 mm
Wise Elk Fort Matanzas
1 499 Kč –6 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Fort Matanzas

Jedná se o válečnou pevnost, která měla sloužit jako obrana proti vpádu nepřátel do země. Pevnost Fort Matanzas byla postavena otroky a odsouzenými vojáky z Kuby v roce 1740, kdy byla Florida součástí Španělské říše. Pevnost s vyhlídkovou věží stojí na dnešním Rattlesnake Island (ostrov chřestýšů). Mnoho dělníků výstavbu nepřežilo. Ohrožovali je nejen těžké pracovní podmínky, ale také dravci, aligátoři, jedovatí hadi a nebezpečný hmyz. V okolí pevnosti byl bažinatý terén, na kterém se bez riskování života nedalo pohybovat. Zdivo pevnosti je postaveno z takzavaných shelstone - mušlí zpevněných ztuhlým pískem. Pevnost měla strategickou polohu, nacházela se v nepřístupné krajině plné bažin a slanisek. Říční dno bylo mělké a nízká hladina vody zabraňovala vjet do úžiny velkým válečným lodím.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu