Neohodnoceno

Cihličková stavebnice DRAČÍ HRAD

1080 cihliček

Položka byla vyprodána…
Objednáno u dodavatele
Kód: 70385
Značka: WISE ELK
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: HRADY
Hmotnost: 2.6 kg
Rozměry stavebnice: 280 x 260 x 140 mm
Položka byla vyprodána…

Dračí hrad

Cihličková stavebnice s názvem Dračí hrad byla inspirována zámkem tří draků (Castle of the Three Dragons), který se nachází v Barceloně. Tato budova byla postavena v letech 1887-1888 jako Café-Restaurant pro světovou výstavu v Barceloně v roce 1888 Lluís Domènech i Montaner. Nyní tato budova slouží jako muzeum. Budova je postavena z cihel a plechu. Základ stavby je čtvercový, se čtyřmi věžemi v rozích a obvodovými chodníky. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!