Cihličková stavebnice GARÁŽ

360 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem garáž, byla inspirována architekturou amerických staveb.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70736
Značka: WISE ELK
649 Kč –15 % 549 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 0.9 kg
Rozměry stavebnice: 142 x 140 x 110 mm
Cihličková stavebnice Garáž
Novinka
649 Kč –15 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Garáž

Jste nadšencem automobilů, nebo máte dítě, které je vášnivým sběratelem autíček? Cihličková stavebnice Garáž bude ta pravá pro vás, nebo vaše děti. Budete se moct kochat touto stavebnicí na poličce, nebo si s ní mohou vyhrát vaše děti. Zkrátka ideální dárek pro každého. Naše stavebnice garáž byla inspirována garážemi typickými pro Ameriku. U této stavebnice oceníte především její moderní vzhled a originalitu.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu