Cihličková stavebnice HRÁDEK

85 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem Hrádek byla inspirována středověkem a unikátními stavbami typickými pro tuto dobu.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70668
Značka: WISE ELK
279 Kč
Kategorie: HRADY
Hmotnost: 0.3 kg
Rozměry stavebnice: 86 x 61 x 66 mm
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Hrádek

Cihličková stavebnice Hrádek představuje malou stavbu hradu. Evropské hrady vznikaly v 9. a 10. století, v Česku byly hrady budovány až od 12. století. Většina hradů měla svou základnu, ze které byly zahajovány útoky, ale také sloužily jako ochrana před nepřáteli. Hrady byly taktéž symbolem moci. Městské hrady sloužily k řízení místního obyvatelstva a ke kontrole důležitých dopravních tras. Venkovské hrady byly často umístěny blízko míst, které byly nedílnou součástí života v obci (mlýny, či úrodné půdy). Mnoho hradů bylo původně stavěno z hlíny a dřeva, později však byly tyto materiály nahrazeny kamenem. Od 18. století byly stavěny hrady, jako součást romantického oživení gotické architektury, nikoli pro vojenský účel. Doporučujeme stavebnici hrádek doplnit o některý z hradů, či věže z naší nabídky.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu