Cihličková stavebnice HODINOVÁ VĚŽ

80 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem hodinová věž, byla inspirována architekturou historických staveb.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70712
Značka: WISE ELK
279 Kč –28 % 199 Kč
Kategorie: Malé stavebnice
Hmotnost: 0.3 kg
Rozměry stavebnice: 40 x 40 x 150 mm
Cihličková stavebnice HODINOVÁ VĚŽ
279 Kč –28 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Hodinová věž

Hodinová věž je věž, na které jsou umístěny hodiny. Velikostí a ostatními technickými parametry musí hodiny vyhovovat dané věži. Čas se často ukazuje na více cifernících viditelných z různých stran. Věž může být samostatná stavba, nebo může být součástí jiné budovy, nejčastěji kostela, nebo radnice. Mezi nejznámější hodinové věže patří Big Ben, který se nachází v Londýně. Big Ben je součástí budovy Westminsterského paláce na břehu Temže v Londýně. Věž se tyčí nad severovýchodní částí paláce, ve kterém zasedá britský parlament.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu