Cihličková stavebnice TOWER OF LONDON

1400 cihliček

Skladem (> 5 ks)
Kód: 70453
Značka: WISE ELK
1 799 Kč –6 % 1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 5 kg
Rozměry stavebnice: 280 x 260 x 250 mm
Cihličková stavebnice TOWER OF LONDON
Novinka
1 799 Kč –6 %

Tower of London

Cihličková stavebnice Tower of London byla inspirována stejnojmennou stavbou nacházející se v Anglii, hlavním městě Londýně. Jedná se o palác a pevnost patřící královské rodině. Je tvořena čtvercovou stavbou, která je rozpoznatelná svými čtyřmi věžemi, díky kterým také dostala svůj název. Ačkoli již tento palác není využíván jako sídlo královské rodiny, zůstává Tower královskou rezidencí a je proto střežen stráží. V současnosti je Tower hlavně turistickou atrakcí. Naleznete zde britské korunovační klenoty, kolekci brnění z královské sbírky a zbytky hradeb opevnění z doby římské správy. Pevnost v minulosti sloužila jako zbrojnice, mincovna, pokladnice, palác, místo poprav, observatoř a vězení pro vězně z vyšších vrstev. Alžběta I. zde byla vězněna v době vlády své sestry Marie. Naposledy byl Tower použit jako vězení v době druhé světové války pro Rudolfa Hesse. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení