✅ Využijte dopravu ZDARMA pro objednávky nad 2500 Kč!
Neohodnoceno

Wise Elk - Castel del Monte

510 cihliček

Skladem (3 ks)
Kód: 70583
Značka: WISE ELK
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Kategorie: Známé stavby
Hmotnost: 4.6 kg
Rozměry stavebnice: 330 x 310 x 175 mm

Kamenný hrad Castel del Monte je hrad nacházející se na jihovýchodě Itálie. Stavba hradu je matematicky přesná, ale nikdo neví, za jakým účelem byl hrad skutečně postaven. Hradu totiž chybí spousta nutných místností pro užití k běžnému životu. Nesloužil však ani jako obranná pevnost či vězení. Spekuluje se o možnosti, že se jednalo o lovecký zámeček, ačkoli nejsou důkazy o tom, že by se v pusté krajině kolem hradu nacházel lovecký revír. Skutečný účel stavby je tedy dodnes obestřen tajemstvím.

 

Začněte znovu

Naše stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavbu nové struktury.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a učí trpělivosti. Vytváříme každý kousek se standardy nejvyšší kvality. 

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky.Obarvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Používáme netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Perfektní dárek

Wiseelk stavebnice z mini cihliček je perfektním dárkem pro vaše děti od 5 let a je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!