Neohodnoceno

Cihličková stavebnice CASTEL DEL MONTE

1350 cihliček

Skladem (3 ks)
Kód: 70583
Značka: WISE ELK
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 4.6 kg
Rozměry stavebnice: 330 x 310 x 175 mm

Castel del Monte

Cihličková stavebnice Castel del Monte byla inspirována stejnojmennou stavbou kamenného hradu nacházející se na jihovýchodě Itálie. Stavba hradu je matematicky přesná, ale nikdo neví, za jakým účelem byl hrad skutečně postaven. Hradu totiž chybí spousta místností určených k běžnému životu. Nesloužil však ani jako obranná pevnost, či vězení. Spekuluje se o možnosti, že se jednalo o lovecký zámeček, ačkoli nejsou důkazy o tom, že by se v pusté krajině kolem hradu nacházel lovecký revír. Skutečný účel stavby je tedy dodnes obestřen tajemstvím.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!