Cihličková stavebnice ČERNÁ VĚŽ

480 Cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem Černá věž byla inspirována stejnojmennou stavbou v Českých Budějovicích.

Skladem (>5 ks)
Kód: 70378
Značka: WISE ELK
899 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 1.2 kg
Rozměry stavebnice: 79 x 68 x 340 mm
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Černá věž

Cihličková stavebnice s názvem Černá věž byla inspirována stejnojmennou stavbou v Českých Budějovicích. Černá věž byla dostavěna v roce 1577. Sloužila jako hlásná a strážná věž a zároveň také jako zvonice. Věž měla být symbolem bohatství města. Je vysoká 72,29 metrů a v 17. století byly na věž přidělány hodiny. Nyní je věž v sezónním období zpřístupňována veřejnosti a poskytuje nádherný výhled na centrum města. Na ochoz, který se nachází ve výšce 46 m nad zemí vede 225 schodů. V interiéru věže je umístěno 6 zvonů. Přímo ve věži bydlel věžní, který měl za úkol bedlivě sledovat město a okolí. Dokud neměla věž telefonické spojení s hasičskou stanicí, musel věžný ohlašovat podezřelý oheň, či kouř údery do zvonu, dále vyvěšoval červený prapor a v noci červenou lucernu. Takový strážný bydlel na věži i se svou rodinou, vodu a všechno ostatní tahali na věž pomocí rumpálu a ve věži chovali drobné zvířectvo – husy, králíky a někdy i kozu či ovci. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu