Neohodnoceno

Cihličková stavebnice DVĚ VĚŽE

470 cihliček

Skladem (3 ks)
Kód: 70224
Značka: WISE ELK
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Malé stavebnice
Hmotnost: 0.9 kg
Rozměry stavebnice: 178 x 69 x 160

Dvě věže

Cihličková stavebnice s názvem dvě věže, byla inspirována architekturou historických staveb. Ve starověku a středověku se věže stavěly zpravidla kvůli opevňovacím a strážním úkolům (dobře se bránila a bylo z ní vidět dostatečně daleko). Později se začaly prosazovat i další důvody stavby (prestiž či šetření místem). Pro obranu ve středověku byly nejdříve stavěny věže s hranatým půdorysem, ale později se ukázalo, že pro obranu jsou lepší věže s kruhovou základnou a tak se začaly budovat převážně tyto věže. Doporučujeme tuto věž doplnit o některý z hradů z naší nabídky.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!