Cihličková stavebnice HRAD ORLÍ HNÍZDO

870 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem hrad Orlí hnízdo byla inspirována polskými hrady v oblasti Krakovsko-čenstochovské vysočiny, které si získaly díky svému vzhledu a rozlohy označení Orlí hnízda.

Skladem (>5 ks)
Kód: 70392
Značka: WISE ELK
1 499 Kč –6 % 1 399 Kč
Kategorie: HRADY
Hmotnost: 2 kg
Rozměry stavebnice: 260 x 280 x 115 mm
Wise Elk Hrad Orlí hnízdo
Tip
1 499 Kč –6 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Hrad Orlí hnízdo

Tyto hrady vznikly ve 14. století v době vlády panovníka Kazimíra III. Velikého, který byl posledním králem z rodu Piastovců. Tyto hrady měly bránit zemi před expanzí českých králů. Za vlády Kazimíra Velikého bylo postaveno okolo padesáti hradů a třicet měst bylo obestavěno hradbami.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu