Neohodnoceno

Cihličková stavebnice HRAD ORLÍ HNÍZDO

870 cihliček

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 70392
Značka: WISE ELK
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Kategorie: HRADY
Hmotnost: 2 kg
Rozměry stavebnice: 260 x 280 x 115 mm
Položka byla vyprodána…

Hrad Orlí hnízdo

Cihličková stavebnice s názvem hrad Orlí hnízdo byla inspirována polskými hrady v oblasti Krakovsko-čenstochovské vysočiny, které si získaly díky svému vzhledu a rozlohy označení Orlí hnízda. Tyto hrady vznikly ve 14. století v době vlády panovníka Kazimíra III. Velikého, který byl posledním králem z rodu Piastovců. Tyto hrady měly bránit zemi před expanzí českých králů. Za vlády Kazimíra Velikého bylo postaveno okolo padesáti hradů a třicet měst bylo obestavěno hradbami.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!