Cihličková stavebnice VELKÁ ČÍNSKÁ ZEĎ

1530 cihliček.

Tato stavebnice byla inspirována Velkou čínskou zdí v severní Číně, podle které, byla také pojmenována.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70484
Značka: WISE ELK
1 799 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 5.7 kg
Rozměry stavebnice: 615 x 140 x 260 mm
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Velká čínská zeď

Velká čínská zeď jsou opevněné hradby, které byly postaveny v dynastii Ming od konce 15. a začátkem 17. století. Účelem této pevnosti bylo chránit Čínu před mongolskými nájezdy. Zeď je dlouhá 21 196 km. Uvnitř zdi jsou spojovací chodby a skladovací prostory. Na zdi se nachází několik věží, které sloužily jako signální stanoviště a skladiště zbraní. Zeď je postavena z různých materiálů v závislosti na místních zdrojích. Tato stavba je jedna ze symbolů Číny a patří mezi nejdelší stavby světa. Od roku 1987 byla tato stavba zařazena na Seznam světového dědictví UNESCO a zároveň patří mezi sedm divů světa. Jedná se o jedinou lidskou stavbu viditelnou z vesmíru. Potvrdil to americký astronaut Leroy Čch'-ao, který ji také vyfotil.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu