Cihličková stavebnice TŘETÍ CHRÁM

1700 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem Třetí chrám, byla inspirována fiktivní stavbou v Izraeli.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70781
Značka: WISE ELK
1 699 Kč –20 % 1 349 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 4.5 kg
Rozměry stavebnice: 435 x 258 x 137 mm
Third Temple 4
Novinka
1 699 Kč –20 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Třetí chrám

Cihličková stavebnice Třetí chrám byla inspirována fiktivní stavbou v Izraeli. Konkrétně se jedná o stavbu, která má být podle některých křesťanů v budoucnu vystavěna v Jeruzalémě - Izraeli. V Třetím chrámu by měl sídlit Antikrist, který bude ovládat celé lidstvo (od Austrálie až po Grónsko). Tento člověk se má prohlašovat za biblického Boha, který vše stvořil a řídí svět. Z bývalého židovského chrámu zbyla v Jeruzalémě pouze Zeď nářků. Poblíž Zdi nářků se nachází židovská modla – gigantický model Třetího chrámu. Model váží jeden a čtvrt tuny a je vyroben ze zlata, mramoru a kamene přesně podle existujících popisů Druhého a Prvního chrámu. Značná část ortodoxních Židů (antikristů) očekává, že bude brzy Třetí chrám obnoven židovským Mesiášem.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu