Cihličková stavebnice NĚMECKÝ KOSTEL

500 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem Německý kostel, byla inspirována architekturou historických staveb.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70439
Značka: WISE ELK
799 Kč –25 % 599 Kč
Kategorie: HISTORICKÉ STAVBY
Hmotnost: 0.9 kg
Rozměry stavebnice: 120 x 71 x 120 mm
345 1024x1024@2x
Tip
799 Kč –25 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Německý kostel

Cihličková stavebnice s názvem Německý kostel, byla inspirována architekturou historických staveb. Cihla v nepálené formě spatřila světlo světa někdy v rozmezí 8 500 až 7 500 let před naším letopočtem. V tomto období vznikaly cihly kvádrového, až placatého tvaru. Po dlouhou dobu byl vývoj beze změny až do doby, kdy se ukázalo, že po výpalu má cihla mnohem lepší vlastnosti a je trvanlivější a odolná proti povětrnosti. Skutečné pálené cihly, které se dochovaly, pocházejí ze starověkého Říma, zhruba 400 let před naším letopočtem. Dalším významným obdobím z hlediska vývoje cihly se stává až průmyslová revoluce v 19. století. S průmyslovou revolucí se začaly vyrábět ostře pálené cihly odolávající nepříznivým podmínkám, jako je mráz a působení chemických vlivů.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu