Cihličková stavebnice ZEĎ NÁŘKŮ

620 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem Zeď nářků, byla inspirována stejnojmennou stavbou nacházející se v Jeruzalémě.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70798
Značka: WISE ELK
1 299 Kč –23 % 999 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 2.2 kg
Rozměry stavebnice: 315 x 207 x 130 mm
Cihličková stavebnice ZÁPADNÍ ZEĎ
Novinka
1 299 Kč –23 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Zeď nářků

Zeď nářků, neboli Západní zeď se nachází v Jeruzalémě. Je pozůstatkem západní části vnější hradby, která ke konci období druhého jeruzalémského chrámu obklopovala Chrámovou horu. Dnes je to nejposvátnější místo židů, zároveň však symbolizuje místo smutku nad zničením chrámu. Ke zdi přichází mnoho poutníků z celého světa, aby zde vyslovili své modlitby. To bývá mnohdy provázeno zvykem, při kterém je modlitba napsaná na papírový lístek a vsunuta mezi kameny, z nichž je zeď zbudována. Často se zde také odehrává obřad Bar micva. Zeď byla vybudována z velkých vápencových kvádrů kolem roku 19 př. n. l. za vlády judského krále Heroda Velikého. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu