Cihličková stavebnice KARLŮV MOST

1140 cihliček.

Cihličková stavebnice Karlův most byla inspirována mostem, který je nejstarším stojícím mostem v Praze a druhým nejstarší dochovaným mostem v Česku.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70330
Značka: WISE ELK
1 599 Kč –12 % 1 399 Kč
Kategorie: ZNÁMÉ STAVBY
Hmotnost: 2.3 kg
Rozměry stavebnice: 380 x 145 x 240 mm
Cihličková stavebnice KARLŮV MOST
Novinka Tip
1 599 Kč –12 %
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Karlův most

Karlův most byl postaven za vlády krále Karla IV. Na most bylo umístěno 30 barokních soch a sousoší. Most spojuje Staré město a Malou Stranu. Most doplňují tři věže:  větší a menší Malostranská mostecká věž a Staroměstská mostecká věž. Původně se mu říkalo jen „Kamenný“ nebo „Pražský“. Název „Karlův most“ se vžil až kolem roku 1870Podle legendy se při stavbě Karlova mostu do malty přidávala vajíčka. Počátkem roku 2010 však vědci z Vysoké školy chemicko-technologické oznámili, že vejce na stavbu použita nebyla.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Video - stavebnice WISE ELK

Zpět do obchodu