Neohodnoceno

Cihličková stavebnice ČERNÝ HRAD

4300 cihliček

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 70156
Značka: WISE ELK
2 699 Kč 2 230,58 Kč bez DPH
Kategorie: HRADY
Hmotnost: 6.3 kg
Rozměry stavebnice: 560 x 510 x 140 mm
Položka byla vyprodána…

Černý hrad

Cihličková stavebnice s názvem Černý hrad byla inspirována filmem Hra o trůny. Černý hrad ve filmu představuje hlavní pevnost noční hlídky a také sídlo lorda velitele. Nachází se uprostřed Zdi. Součástí hradu je také věž lorda velitele, strážní věž, dřevěné schodiště vedoucí na vrcholek zdi, Tichá věž, jídelna, zbrojnice, kasárna starého Flinta, knihovna a další.

  

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z boxu můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!