✅ Využijte dopravu ZDARMA pro objednávky nad 2500 Kč!

Wise Elk - Jeruzalémský chrám

1350 cihliček

 

Skladem (5 ks)
Kód: 70590
Značka: WISE ELK
2 999 Kč –7 % 2 799 Kč 2 313,22 Kč bez DPH
Kategorie: Známé stavby
Hmotnost: 7 kg
Rozměry stavebnice: 550 x 360 x 180 mm
jerusalem2 1024x1024@2x
Novinka Tip
2 999 Kč –7 %

Jeruzalémský chrám býval náboženským centrem izraelského národa. První jeruzalémský chrám byl postaven králem Šalamounem, ale Babyloňané jej zničili. Poté byl vystaven znovu, ale v roce 70 jej vypálilo římské vojsko. Zachovala se pouze část opěrné zdi zvaná zeď nářků, která je pro židy nejposvátnějším místem. Po druhém zničení již nebyl chrám znovu obnoven.

 

Začněte znovu

Naše stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavbu nové struktury.

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a učí trpělivosti. Vytváříme každý kousek se standardy nejvyšší kvality. 

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky.Obarvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Používáme netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Perfektní dárek

Wiseelk stavebnice z mini cihliček je perfektním dárkem pro vaše děti od 5 let a je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Video - stavebnice WISE ELK