Cihličkový stavebnice STARÝ MLÝN

350 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem starý mlýn, byla inspirována architekturou historických staveb.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70620
Značka: WISE ELK
649 Kč
Kategorie: HISTORICKÉ STAVBY
Hmotnost: 1 kg
Rozměry stavebnice: 95 x 95 x 240 mm
Cihličkový stavebnice STARÝ MLÝN
Novinka
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Starý mlýn

Mlýn je budova s technologickým zařízením, sloužící k mletí obilí na mouku a ostatních produktů. Hlavní součástí větrného mlýnu je větrná turbína, která dokáže přeměňovat větrnou energii na kinetickou energii. V mnoha zemích světa se používal k mletí mouky a pumpování vodyUvnitř této budovy je umístěn mlecí stroj, který tuto činnost vykonává, zpravidla válcové stolice, nebo mlýnské kameny, používané v minulosti. Historie mlýnů sahá hluboko do doby před narozením Krista. Na území Čech byl první větrný mlýn založen roku 1277 v Praze u Břevnovského kláštera. Na Moravě a ve Slezsku bylo zaznamenáno asi 700 větrných mlýnů, téměř výhradně sloupového typu. Ve středověku byly používány dva typy vodního mlýnu, člunový - mlýnské kolo bylo umístěno mezi dva čluny. Často byl tento mlýn používán na velkých řekách, kde byl se břehem spojen lávkou.  Druhým typem byl zděný mlýn - v dnešní době stále přetrvávající, mlýn byl vystavěn ve zděné budově u vodního zdroje. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu