Cihličková stavebnice BARBERSHOP

400 cihliček.

Cihličková stavebnice s názvem barbershop, byla inspirována architekturou historických staveb.

 

IMG-20240523-WA0005

Skladem (>5 ks)
Kód: 70248
Značka: WISE ELK
599 Kč
Kategorie: Malé stavebnice
Hmotnost: 0.9 kg
Rozměry stavebnice: 102 x 71 x 120 mm
Bezpečné především
Bezpečné především
Naše stavebnice splňují veškeré světové bezpečnostní normy.
Expresní expedice
Expresní expedice
Zboží expedujeme do 24h od objednání.
Ekologický produkt
Ekologický produkt
Stavebnice jsou vyrobeny pouze z přírodních materiálů nejvyšší kvality.
Dárek k objednávce
Dárek k objednávce
Dárek - malá stavebnice ke každé objednávce nad 1200 Kč.

Barbeshop

Cihličková stavebnice s názvem barbershop, byla inspirována architekturou historických staveb. Barbershop je budova kadeřnictví, kde kadeřník provádí střihy vlasů svým zákazníkům. V Africe se v některých kulturách věřilo, že ve vlasech sídlí duch člověka, což dávalo kadeřníkům v těchto komunitách vysoké postavení. Ve starověkém Egyptě měli kadeřníci speciálně zdobená pouzdra na své nástroje. Bohatí lidé často měli osobní holiče ve svých domovech. Ve starověkém Římě a Řecku se stávali kadeřníky otroci a sluhové. Muži, kteří neměli tyto sluhy, navštěvovali místní holičství. První výskyt slova "kadeřník" byl v Evropě zaznamenán v roce 1600, kdy kadeřnictví začalo být považováno za profesi. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!

Zpět do obchodu