Neohodnoceno

Cihličková stavebnice ŽELEZNIČNÍ STANICE

320 cihliček

Skladem (> 5 ks)
Kód: 70538
Značka: WISE ELK
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Kategorie: WESTERN
Hmotnost: 1.7 kg
Rozměry stavebnice: 370 x 180 x 125 mm

Železniční stanice

Cihličková stavebnice s názvem železniční stanice, byla inspirována stavbami typickými pro divoký západ. Divoký západ (v češtině také používaný pojem western) představuje geografiihistoriifolklór a kulturu spojenou s postupným osidlováním západu dnešních Spojených států amerických, prvními evropskými osadníky. Toto osidlování započalo na počátku 17. století. Jedná se o historii dobývání, ale také slučování různých národů a kultur. Obyvatelé divokého západu to měli opravdu těžké, museli se vypořádávat s nemocemi, zimními bouřemi, nebo nájezdy indiánů. Třetinu z  počtu kovbojů tvořili Mexičané, černoši nebo potomci původních indiánů. 

 

Kreativní stavebnice s mnoha benefity

Cihličkové stavebnice Wise Elk rozvíjí logické a kreativní myšlení. Jsou také oblíbené pro svou schopnost rozvíjet zručnost a trpělivost. Každá stavebnice je vyrobena s nejvyššími standarty kvality. 

 

Obsah balení 

Balení jednotlivých stavebnic obsahují malé pálené cihličky, PVA lepidlo, papírovou podložku (základová deska) a návod ke stavbě. Po vybalení jednotlivých částí z krabice můžete ihned stavět a to tak, že začnete lepit jednotlivé cihličky k sobě na základovou papírovou desku.

 

Ekologické materiály

Cihličkové stavebnice jsou vyráběny ze sádry a keramiky. Cihličky jsou barvené dětskou barvou na bázi vody a bez zápachu. Součástí balení je netoxické, školní PVA lepidlo.

 

Začněte znovu

Naše cihličkové stavebnice se dají stavět stále znovu. Pokud se Vám něco nepovede, nebo si chcete postavit stavebnici opětovně, stačí ji dát na pár minut do vody, lepidlo se rozpustí a můžete začít stavět podle své fantazie!

 

Perfektní dárek

Pokud si nevíte rady, co byste pořídili svým známým, či rodinným příslušníkům jako dárek, Wiseelk stavebnice je to pravé, pro malé i dospělé. Stavebnice je určena pro děti od 5 let. Stavebnice je zabalena do naší vlastní ekologické krabičky. Nechte své děti hrát a učit se současně!